
Стельовий світильник Milagro Sfera Wood 5Punktowa (Mlp5426)
9 737 ₴
- В наявності
- Код: 86173829
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Milagro Sfera Wood 5-point (Mlp5426) Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер’єру, забезпечуючи як функціональні, так і декоративні аспекти освітлення. Їх різноманітне використання робить їх ідеальним вибором для різних приміщень у будинку, таких як вітальня, спальня, кухня чи їдальня. Параметри світла Світильник Milagro Sfera Wood 5-Punktowa (Mlp5426) відрізняється насамперед здатністю ефективно освітлювати простір завдяки п'яти джерелам світла. Кожен із них може мати максимальну потужність 40 Вт, що забезпечує відповідну інтенсивність освітлення навіть у великих приміщеннях. Технічні характеристики Цей сучасний підвісний світильник розроблено з увагою до кожної деталі. Його розміри 35 см в ширину, 35 см в глибину і 30 см у висоту. Завдяки цьому він ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, не домінуючи в просторі, але при цьому привертаючи увагу своїм елегантним зовнішнім виглядом. Енергозбереження Стельовий світильник Milagro Sfera Wood 5-Point також відповідає високим стандартам енергоефективності. Клас енергоспоживання A гарантує низьке споживання енергії, що означає менші рахунки за електроенергію та більш екологічне використання. Функціональні можливості та застосування Ця лампа є універсальною та функціональною. Завдяки можливості регулювати яскравість світла (адаптовано до типу використовуваних лампочок), ви можете адаптувати освітлення до різних потреб і настрою. Він ідеально підходить для таких приміщень, як вітальня, де створить затишну атмосферу, а також для кухні чи їдальні, де забезпечить чітке та функціональне освітлення. Дизайн і матеріали Лампа Milagro Sfera Wood 5-Punkt (Mlp5426) — це приклад сучасного дизайну в поєднанні з натуральними матеріалами. Його колір - поєднання білого та коричневого, а виготовлений з металу та дерева додає елегантності та довговічності. Абажури діаметром 35 см зберігають просту форму кулі, завдяки чому цей світильник підходить для різних стилів інтер'єру - від мінімалістичного до більш декоративного. Переваги продукту Завдяки своїй конструкції лампа пропонує багато переваг: Сумісність фреймів Стельовий світильник Milagro Sfera Wood оснащений різьбленням E14, що дозволяє легко встановити світлодіодні або традиційні лампочки. Завдяки цьому користувач має повну свободу ви
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 źródeł |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 737 ₴

