
Стельовий світильник Italux Skandynawska Hubert Mdm23811 Gdsg Loftowa Szklany Zwis New York Przydymiony (Mdm23811Gd+Sg)
7 187 ₴
- В наявності
- Код: 86173897
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Italux Loftowa Hubert Szklana Scandinavian Overhang New York Smoked (Mdm23811Gd+Sg) Технічні дані: Колір лампи: чорний, димчастий Матеріал: сталь, скло Зріст: 98 Діаметр: 28 IP: IP20 Кількість джерел світла: 1 Вал/різьба: E27 Макс. Ват: 40 Вт Вольт (В): 220-240 В Джерело світла: класичне або світлодіодне Параметр затемнення: так Тип/стиль: індастріал і ретро
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 98 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 24 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Jadalnia, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Industrialny, Retro |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 187 ₴


