
Підвісний світильник Argon Satelite 6 плафонів опал латунь 2532
21 895 ₴
- В наявності
- Код: 86274307
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Argon Satelite 6 P колір Opal Мідь (2532). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне світло, але й впливаючи на естетику приміщення. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Argon Satelite 6 P колір Opal Мідь (2532). Завдяки своєму сучасному дизайну та високій якості виконання, цей продукт чудово підійде для різних приміщень, таких як кухня, вітальня чи спальня. Параметри світла. Стельовий світильник. Argon Satelite 6 P колір Opal Мідь (2532) оснащена шістьма джерелами світла, що.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | Satelite |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 895 ₴

