
Підвісний світильник Argon Serafino 5 плафонів димчастий чорний 2080
19 239 ₴
- В наявності
- Код: 86274311
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Argon Serafino 5 P колір Dymny чорний (2080). Люстри відіграють надзвичайно важливу роль в кожній обстановці, не лише забезпечуючи світло, але й впливаючи на атмосферу та стиль приміщення. Argon Serafino 5 P. в кольорі димному чорному. це модель, яка чудово поєднує функціональність з елегантністю. Завдяки йому можна просто надати простору характер та створити затишну атмосферу, а його сучасний дизайн робить його центральним декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Енергоефективність. В сьогоднішній час все більше уваги приділяється.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Мoдель | Serafino |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 239 ₴


