
Настінний світильник Design Orlicki DesignLed золотой Nuto Gold (Nutogold)
5 296 ₴
- В наявності
- Код: 86284047
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Регульований настінний світильник NUTO NERO GOLD
/виробник: Orlicki Design/
Красиве освітлення - це ще не все. Красиве, функціональне і якісне освітлення - це досить багато. Світильники від польського виробника Orlicki Design вирізняються не тільки тим, що вони красиві та чарівні в інтер'єрі, але, перш за все, тим, що виробник приділяє велику увагу їх функціональності та якості. Вони створені відповідно до сучасних тенденцій і за дизайном, визнаним дизайнерами не лише Польщі, а й Європи. Деталі лампи NUTO NERO GOLD
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 6 мм |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Sypialnia, Łazienka |
| Мoдель | Nuto |
| Марка | Orlicki Design |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Złote |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 296 ₴

