
Настінний світильник Markslojd Garden 24 0 8W Aluminum (107715Marks)
5 177 ₴
- В наявності
- Код: 86285019
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник GARDEN 24 107715 Markslojd Скандинавський стиль - MarkSlojd прямо зі Швеції! ОФІЦІЙНІ БРЕНДОВІ МАГАЗИНИ ГАРАНТУЮТЬ ВПЕВНЕНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ. Бренди в Allegro Brand Zone, які нам довірилися: ✅ Лінія Zuma ✅ Globo Lighting ✅ Освітлення Candellux ✅ Markslojd ✅ Садові світильники Suma ✅ Azzardo Ми хотіли б подякувати нашим друзям із Markslöjd за довіру та можливість відкрити офіційний магазин Allegro Markslojd. Це єдиний магазин освітлювальних приладів, який пропонує оригінальні світильники в скандинавському стилі. Завдяки нашому прагненню задовольнити клієнтів, шведський бренд Markslojd приєднався до наших офіційних магазинів Allegro. Про бренд Markslojd: Markslöjd – шведський виробник елегантного освітлення в скандинавському стилі. Досконалий дизайн і найвища якість виготовлення дозволили компанії отримати визнання серед клієнтів у всьому світі, особливо в Європі, Азії та Південній Америці. Завдяки постійній співпраці з кращими шведськими дизайнерами, бренд Markslöjd роками створює нові тренди в освітленні інтер'єру. Широкий асортимент продукції включає, серед іншого: сучасні світильники, кришталеві люстри, настінні світильники, світлові декорації, а також зовнішнє та садове освітлення. Асортимент доповнюють предмети новорічного декору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 5 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Мoдель | Garden 24 |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Aluminium |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Srebrne |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 177 ₴

