
Настінний світильник Zuma Line Rock W0488-01D-SEAC
4 754 ₴
- В наявності
- Код: 86285129
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Rock W0488-01D-SEAC від виробника Zuma Line — сучасний світильник для внутрішнього освітлення. Модель вирізняється стильним дизайном та якісним виконанням, підходить для різних інтер'єрів. Світильник призначений для кріплення на стіну і забезпечує рівномірне розподілення світла в приміщенні. Використання світильника дозволить створити комфортну атмосферу в кімнаті, офісі або комерційному просторі. Продукція Zuma Line відома надійністю та довговічністю. Світильник виготовлений із якісних матеріалів, стійких до зношення та деформації. Доставка здійснюється зі складу протягом 5-10 робочих днів. При покупці цього світильника ви отримуєте гарантію якості та можливість звернення в сервісний центр у разі необхідності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Мoдель | ROCK |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal, Szkło |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny, Glamour |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 754 ₴


