
Настільна лампа Philips Hue Sana чорна біла та кольорова 4090130P9
13 876 ₴
- В наявності
- Код: 86295183
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Philips Hue Sana з елегантним чорним дизайном та вбудованим світлодіодним джерелом світла. Підтримує 16 мільйонів кольорів та широкий спектр відтінків білого світла від холодного яскравого до теплого приглушеного. Керується через мобільний додаток по Bluetooth або голосовими командами. Лампа може працювати самостійно або як частина розумної системи Philips Hue при підключенні до мосту Hue для повного дистанційного управління зі смартфона або планшета. Передбачені чотири режими освітлення: релаксація, читання, концентрація та енергія. Дозволяє створювати власні світлові сцени або вибирати з попередньо запрограмованих варіантів, синхронізувати світло з телевізором, музикою та іграми. Регулювання яскравості плавне та зручне без додаткової встановлення та монтажних робіт. Модель 4090130P9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Дистрибуція | Philips HUE |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, З регулюванням яскравості, Розумне освітлення |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Sana |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 876 ₴





