
Люстра vidaXL с Koralikami, серебристый, 8 E14 281606
11 783 ₴
- В наявності
- Код: 86347749
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра з бісеру, срібло, 8 ламп E14 Стельовий світильник з кришталевими намистинами з екстравагантним дизайном стане яскравим акцентом і справжньою окрасою інтер'єру Вашого дому. Люстра відмінно підійде як в житлових, так і в комерційних приміщеннях. Схожі на свічники підставки лампочок і кристали надають люстрі шарму минулих епох і створюють прекрасний світловий ефект. Ви можете підібрати та встановити лампочки E14 з різними кольорами світла, щоб створити атмосферу відпочинку та відпочинку. Зверніть увагу, що лампи не входять до комплекту. Завдяки монтажним елементам, що входять до комплекту, ви можете легко та безпечно встановити світильник. Колір: срібний (основа) + прозорий (намистини) Розміри: 80 х 75 см (діаметр х висота) Матеріал: метал (каркас) + акрил (намистини) Електроживлення: 230 В Максимальна потужність лампочки: 40 Вт Кріплення/монтаж: E14З 8 патронами для ламп Лампочки не входять
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 8 źródeł |
| Кімната | Salon |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Żyrandole |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 783 ₴

