
Люстра VidaXL 15xE14 (281613)
18 918 ₴
- В наявності
- Код: 86370774
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стельовий світильник із кристалами та блискучими намистинами, представляючи класичний та елегантний дизайн, стане яскравим акцентом та справжньою окрасою інтер’єру Вашого дому. Люстра чудово підійде як для житлових, так і для комерційних приміщень. Дніжки лампочок, схожі на свічники, і прозорі кристали надають люстрі шарму минулих епох і створюють прекрасний ефект освітлення. Ви можете підібрати та встановити лампочки різьблення E14 з різними кольорами світла для створення атмосфери релаксу та відпочинку. Зверніть увагу, що лампи не входять до комплекту. Завдяки монтажним елементам, що входять до комплекту, ви можете легко та безпечно встановити світильник.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кімната | Salon |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Żyrandole |
| Колір | Złote |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 918 ₴



