
Підвісний світильник Maxlight Trio P0310
15 828 ₴
- В наявності
- Код: 86446968
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Trio (P0310). Кількість джерел світла: 1. Тип патрона: LED з інтегрованим. Живлення: 230V. Потужність одного джерела світла В: 12. Джерело світла в комплекті: Так. Рухоме джерело світла: Ні. Регулювання висоти: Так. Диммування: Ні. Висота: 150 см. Ширина: 100 см. Колір: Чорний. Матеріал: Акрил, Метал. Стиль: Мінімалістичний. Сучасний. Місце призначення: Їдальня, Кухня, Вітальня
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Trio |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 828 ₴



