
Світильник врізний PHILIPS HUE White and color ambiance Centura aluminium 5045148P7
4 917 ₴
- В наявності
- Код: 86479170
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудований прожектор Philips Hue Centura Прожектор Hue Centura забезпечує освітлення на всі випадки життя. Ідеально підходить для вітальні та спальні. Використовуйте Bluetooth, щоб миттєво створити освітлення в одній кімнаті, або підключіть джерело світла до Hue Bridge, щоб отримати доступ до повного спектру функцій освітлення Поставляється зі світлодіодною лампочкою GU10. Керування через Bluetooth через додатокКерування через додаток або голос*Додайте міст Hue, щоб розблокувати більше функцій Легке керування завдяки підключенню Bluetooth Легко вмикайте, вимикайте, затемнюйте та змінюйте світло за допомогою мобільної програми Philips Hue Bluetooth (доступна для iOS та Android). Додаток дозволяє контролювати до 10 точок освітлення (лампи та лампи Philips Hue) в одній кімнаті. Керуйте своїм освітленням за допомогою голосу* Philips Hue працює з Amazon Alexa та Google Assistant у поєднанні з сумісним пристроєм Google Nest або Amazon Echo. Прості голосові команди дозволяють керувати багатьма точками світла в кімнаті або керувати лише однією вибраною лампою. Створіть унікальну атмосферу за допомогою кольорового світла Змініть свій дім за допомогою палітри з 16 мільйонів світлих кольорів - легко та швидко створіть атмосферу, яка підходить для будь-якого випадку. Одним дотиком ви можете створити святкову атмосферу, ідеальну для домашньої вечірки, перетворити свою вітальню на кінотеатр, змінити вигляд свого дому за допомогою різних кольорів світла та багато іншого. Широкий діапазон відтінків білого світла Вибирайте з багатьох відтінків білого світла - від теплого до холодного білого. Повний діапазон затемнення, від дуже яскравого світла до делікатного світіння, дозволяє регулювати відтінок та інтенсивність освітлення в будь-який час доби. Вибирайте правильне освітлення для кожної діяльності Чотири схеми освітлення, які ми підготували (бадьорість, підвищення концентрації, для читання та відпочинку) дозволять вам налаштувати освітлення відповідно до щоденних завдань і зробити ваш день приємніши
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5,7 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина встановлення (мм) | 90 |
| Діаметр (см) | 7 |
| Довжина: | 9 мм |
| Додаткова інформація | Regulacja padania światła, Źródło światła w zestawie, Inteligentne oświetlenie |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | A |
| Мoдель | Centura |
| Марка | Signify |
| Нитка | GU10 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Тип | Sufitowe wpuszczane |
| Колір світла | Wielokolorowy |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 917 ₴





