
Підвісна лампа Aldex Ra біла багатоярусна класична 397S
24 533 ₴
- В наявності
- Код: 86494715
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Aldex Люстра Роза Біла Підвісна В Класичному Стилі (397S). Стельові світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише світло, але й стиль та елегантність. Люстра Роза. це відмінний приклад освітлення, яке поєднує в собі позачасовий дизайн з функціональністю. Вона знайде застосування в вітальні, спальні, кухні, ванній кімнаті, а також у коридорі чи на сходах, надаючи кожному з цих приміщень неповторну атмосферу. Параметри світла. Одним з найважливіших аспектів стельового світильника є його здатність до ефективного освітлення простору. оснащена.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 108 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Róża 397S |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Тип | Підвісний світильник |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 75 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 533 ₴

