
Світлодіодна люстра Markslojd Capital Pendant 6L хром 106419
14 721 ₴
- В наявності
- Код: 86785225
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Markslojd Capital Pendant 6L — це підвісний світильник з шістьма джерелами світла. Призначена для використання зі світлодіодними лампами з цоколем E27. Корпус виконаний з металу хромованого. Модель оснащена світлодіодними джерелами світла, що забезпечує енергоефективність і тривалий термін служби. Висота світильника складає 169 см. Підходить для освітлення вітальні, спальні, кухні та інших приміщень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 106419 |
| Висота | 169 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 62 см |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Capital |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстра підвісна |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 721 ₴




