
Мікрохвильова піч Kernau KMO 203 G X
15 377 ₴
- В наявності
- Код: 86889516
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Правила рекламної акції: 1. Зареєструйтеся на сайті https://gwarancja.kernau.com/gwarancja-5-lat або заповніть форму, що додається до гарантійного талона, протягом 45 днів із дати покупки. Посилання на форму: https://www.kernau.com/gwarancja.html2. Надішліть форму поштою_x000D_
за рекомендацією або через сайт_x000D_
www.gwarancja.kernau.com 3. Ви отримаєте 5-річний гарантійний сертифікат. KMO 203 G X ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ СЕНСОРНЕ КЕРУВАННЯ СКЛО ПЕРЕДНЄ Багатоступеневе нагрівання НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ АВТОМАТИЧНІ ПРОГРАМИ АВТОМАТИЧНЕ ВІДЧИНЕННЯ дверей ШВИДКИЙ СТАРТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гриль | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке розігрівання | Да |
| Діаметр обертової тарілки | 24.5 |
| Кількість рівнів потужності | 5 щаблів |
| Мoдель | KMO 203 G X |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Відчиняння дверцят | Вправо |
| Охолодження корпусу | Немає |
| Розморожування | Да |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Тип дисплея | LED |
| Тип керування | Електронно-механічний |
| Функції | Розморожування, Розігрівання |
| Ширина вбудовування | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 377 ₴


