
Кавомашина автоматична Teka CLC 855 GM SM вбудована 1.8 л 15 бар
108 043 ₴
- В наявності
- Код: 87110600
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична вбудована кавомашина Teka CLC 855 GM SM призначена для приготування еспресо-напоїв. оснащена помпою з тиском 15 бар та потужністю 50 Вт. Об'єм水ного бака становить 1.8 л, вмістимість контейнера для молотої кави 200 грамів. Інтегрований піддон для використаної кави вміщує 14 чалд. Функції: приготування кави, вспінювання молока та подача гарячої води. Управління електронне сенсорне з можливістю регулювання ступеня помелу. Зовнішні розміри: висота 455 мм, ширина 595 мм, глибина 412 мм. Розміри для вбудовування: висота 450 мм, ширина 560 мм, глибина 550 мм. Вага нетто 23 кг. Сертифікати: IMQ/CCC. Може приготувати ristretto, espresso та latte, а також травяні напари та чай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Вбудована техніка | Так |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Об`єм | 1.8 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Americano |
| Артикул виробника | 111630001 |
| Вага | 23 |
| Місткість бака для води | 1.8 |
| Місткість піддона для відпрацьованої кави | 14 |
| Висота вбудовування | 450 |
| Глибина вбудовування | 550 |
| Тиск помпи | 15 |
| Довжина: | 41.2 мм |
| Інші функції й особливості | Подавання гарячої води, Подання пари, Регулювання ступеня помелу, Індикатор рівня води, Дисплей |
| Мoдель | CLC 855 GM SM |
| Об'єм | 1.8 л |
| Об'єм контейнера для меленої кави | 200 |
| Споживана потужність | 50 |
| Сертифікати | IMQ/CCC |
| Синіювання молока | Да |
| Тип | Еспресо |
| Колір | Сірий |
| Ширина вбудовування | 560 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 043 ₴










