
Витяжка вбудована SMEG KSG70HE срібна 73 см 368 м³/год
14 648 ₴
- В наявності
- Код: 87460285
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка SMEG KSG70HE срібного кольору із серії Universal призначена для вбудовування в кухонну шафу. Ширина 73 см, глибина 25,7 см, висота 20,8 см. Обладнана 2 алюмінієвими жировими фільтрами та LED-підсвічуванням потужністю 3 Вт з кольоровою температурою 2700 К. Максимальна продуктивність 406 м³/годину, мінімальна 290 м³/годину. Рівень шуму: мінімум 62 дБ, максимум 67 дБ. 3 швидкості роботи двигуна потужністю 140 Вт. Клас енергоефективності D. Керування кнопками. Напруга 220-240 В, частота 50-60 Гц. Довжина кабелю 1500 мм. Мінімальна відстань від газової плити 65 см, від електричної 50 см. Діаметр виходу 120 мм. Вага нетто 5,5 кг, брутто 7,12 кг. Містить зворотний клапан. Матеріал корпусу емальований.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Тактовое |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 730 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 257 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
| Висота | 20.8 мм |
| Діаметр виведення повітря | 120 |
| Дизайн | Повністю вбудований |
| Довжина кабелю | 1500 |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Максимальна продуктивність | 406 |
| Матеріал корпусу | Емальований |
| Матеріал фільтра | Алюміній |
| Мінімальна продуктивність | 290 |
| Мінімальна відстань від газової плити | 65 |
| Мінімальна відстань від електроплити | 50 |
| Мінімальний рівень шуму | 62 |
| Мoдель | KSG70HE |
| Потужність двигуна | 140 |
| Потужність освітлення | 3 |
| Наявність зворотного клапана | Да |
| Напруга | 220-240 |
| Продуктивність витяжки | 368 |
| Робочий режим | Відведення |
| Серія | Universal |
| Тип оветлениѐ | LED |
| Колірна температура світла | 2700 |
| Частота | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 648 ₴



