
Витяжка Kernau KBH 08701 B вбудована 72 см чорна LED
19 749 ₴
- В наявності
- Код: 92149841
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Kernau KBH 08701 B призначена для встановлення в кухонну шафу. Ширина 72 см, глибина 28.5 см, висота 26 см. Корпус виконаний з лакованої сталі з чорним склом. оснащена алюмінієвими жировими фільтрами (1 шт) та вугільним фільтром типу 18. Світлодіодне освітлення. Керування за допомогою кнопок Soft-Touch та пульта ДУ. Має 4 швидкості роботи. Продуктивність: мінімум 235 м³/год, максимум 420 м³/год, турбо-режим 590 м³/год. Рівень шуму: 48-59 дБ, в режимі турбо 65 дБ. Може працювати як у режимі відводу, так і у режимі рециркуляції. Клас енергетичної ефективності B. Напруга живлення 220-240 В, 50/60 Гц. Один електромотор. Діаметр вихідного отвору 150 мм (15 см). Клас ефективності поглинання забруднень D. Клас ефективності освітлення B.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 72 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 мм |
| Діаметр вихідної отвори | 150 |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь лакована + чорне скло |
| Матеріал фільтра | Алюмінієвий |
| Мoдель | KBH 08701 B |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Продуктивність витяжки | 590 |
| Продуктивність максимум | 420 |
| Продуктивність мінімум | 235 |
| Рециркуляція | Да |
| Система засмоктування парів | Щілинна |
| Вугільний фільтр | Тип 18 |
| Рівень шуму максимум | 59 |
| Рівень шуму мінімум | 48 |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 749 ₴


