
Духовка електрична De Dietrich DOP7220X
56 671 ₴
- В наявності
- Код: 92682927
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудована духовка De Dietrich, модель DOP7220X, з колекції Platinum:: Хлібний режим Закривання дверей плавного закриття Режим піролізного очищення Ця багатофункціональна піч Plus оснащена 3 функціями піролізу для індивідуального очищення. Піролізна турбіна забезпечує рівномірну циркуляцію повітря в камері, забезпечуючи оптимальне очищення. З функцією Pyro-Turbo духовка не працює 2 години порівняно з 1 годиною 30 у режимі Pyro Eco. Телескопічна рейка Система напрямних дозволяє дуже легко вставляти й знімати решітки та посуд у духовці. Оптимізований об’єм 73 літри та виняткова енергоефективність. Це просторе відділення дозволяє легко готувати великі чи широкі страви завдяки шести різним рівням, які легко визначити з боків духовки, тож ви можете слідувати вказівкам і розташувати посуд на ідеальній висоті. Купуючи на аукціоні Ekspert Serwis, ви гарантовано: УВАГА!!! Ми обробляємо 98% замовлень протягом 10 робочих днів Пуч De Dietrich модель DOP7220X Platinum Інтуїтивно зрозуміла панель керування DX0 із білим світлодіодним дисплеєм Об'єм духової камери 73 л 9 методів випікання, включаючи конвекцію, підтримання температури та випікання хліба Телескопічні напрямні з розширенням 60% Регульована функція гриля з 4 рівнями потужності Холодні двері з 4 стеклами, 3 з них для швидкого демонтажу 3 режими піролітичної очистки, включаючи Pyro Express 59 хв. Бічні шестирівневі драбини 2 безпечні решітки 1 глибока сковорідка Клас енергоспоживання: A+ Лат. 56 см Висота 58,5 см Глибина 55 см Кілька додаткових слів про бренд De Dietrich: LUXURY HOUSEHOLD TECHNOLOGY пропонує широкий асортимент найякіснішої побутової техніки - плити, духовки, витяжки, холодильники та посудомийні машини. Усі моделі поєднують унікальний стиль та інноваційні технології. Опис компанії De Dietrich за 300 років: ПРИГОДИ ДЕ ДІТРІХА З АВТОМОБІЛЯМИ Справжнім поворотним моментом у кар’єрі бренду став 1897 рік. Барон Ежен Де Дітріх купив патент і виготовив автомобіль. Він виграв першу велику міжнародну гонку за маршрутом Париж-Амстердам, а потім проїхав понад 3000 км від Парижа до Санкт-Петербурга. Він був настільки захоплений автомобільною промисловістю, що в 1902 році був створений перший автомобіль класу люкс - BUGATTI, розроблений брендом DE DIETRICH. Однак у 1907 році барон Ежен вирішив покинути автомобільну промисловість і повністю присвятити себе промисловості побутової техніки. 110 РОКІВ ГОТУВАЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ НА КУХНЯХ БРЕНДУ DE DIETRICH!!!! Бренд De Dietrich створив і виготовив перший у світі індукційний пристрій у 1984 році та запатентував його, а також винайшов і запатентував піролітичне очищення та приготування на пару!!! ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПАТЕНТИ БРЕНДУ DE DIETRICH: 1977 - перші проекти електричних духовок і винахід і патент вбудованої духовки!!! 1982 – перша піролітична піч на ринку, 1997 р. – розробка печей типу «холодні двері», 1997 рік - винахід і виробництво першого в Європі пристрою для приготування їжі на пару. 1999 – найбільше індукційне поле на ринку (28 см), 2000 р. – патентування технологій Eolyse і Pirocontrol, 2001 – посудомийна машина з технологією ICS та дисплеєм, 2001 – індукційна варильна зона Boost з найвищою потужністю на ринку (3600 Вт), 2003 – перша газова плита DIVA з сенсорним управлінням на ринку, 2003 – перша на ринку індукційна плита з функцією програмування – Start Control, 2004 – функція приготування при низькій температурі, 2004 – перша на ринку керамічна індукційна плита з дистанційним керуванням, 2007 р. – нова посудомийна машина Quattro з різними режимами миття /модель DQH745JE1/ та інноваційна індукційна плита Continuum з вільною зоною приготування, 2011 – представлення найбільшої «вільної зони приготування» на ринку - індукційна плита Piano/модель DTIM1000C/ Бренд De Dietrich пишається тим, що його продукти мають маркування «Origine France Garantie», що гарантує їх походження з Франції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 58.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 73 |
| Конвекційна циркуляція повітря | Да |
| Контроль | Pokrętła |
| Мoдель | DOP7220X |
| Марка | De Dietrich |
| Відобразити | Да |
| Очищення | Pyroliza |
| Передний | Nowoczesne |
| Подорожувальники | Drabinkowe |
| Тип | Elektryczny |
| Функції | Oświetlenie wnętrza |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 671 ₴




