
Витяжка вбудована Globalo Loteo 60.4 Black 525 м³/год 48 дБ
24 798 ₴
- В наявності
- Код: 93030141
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка вбудована Globalo Loteo 60.4 Black призначена для вбудовування в кухонну шафу. Ширина 59.6 см, висота 35 см, глибина 23 см. оснащена алюмінієвим жировим фільтром. Максимальна продуктивність 525 м³/год. Рівень шуму: мінімальний 48 дБ, максимальний 66 дБ. Одна лампа з класом енергоефективності A. Діаметр повітропровідника 15 см. Клас ефективності поглинання забруднень B. Один двигун. Колір корпусу чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 59.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність освітлення | 5 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Гучність | 48 |
| Діаметр повітровідведення | 15 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів від жиру | 1 |
| Максимальна висота | 36 |
| Максимальна гучність | 66 |
| Матеріал фільтра | Алюміній |
| Мінімальна гучність | 48 |
| Мoдель | LOTEO 60.3 BLACK |
| Продуктивність витяжки | 525 |
| Рівень шуму максимальний | 66 |
| Фільтр від жиру | Алюмінієвий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 798 ₴










