
Витяжка Globalo Loteo 60.4 Plus White вбудована 640 м³/год
25 888 ₴
- В наявності
- Код: 93030149
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка Globalo Loteo 60.4 Plus White призначена для вбудовування в кухонну шафу. Ширина 59.6 см, висота 35 см, глибина 23 см. оснащена алюмінієвим жировим фільтром. Продуктивність 640 м³/год. Рівень шуму варіюється від 50 до 67 дБ. оснащена однією світлодіодною точкою освітлення з класом ефективності A. Клас ефективності поглинання забруднень B. Діаметр виходу повітря 15 см. Один двигун забезпечує надійну роботу витяжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 59.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність освітлення | 5 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Гучність | 48 |
| Діаметр виходу повітря | 15 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | B |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлодіодних точок | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна гучність | 67 |
| Мінімальна гучність | 50 |
| Мoдель | Loteo 60.4 Plus White |
| Продуктивність витяжки | 640 |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий |
| Рівень шуму максимальний | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 888 ₴










