
Витяжка телескопічна Globalo Agendero 60.2 Black вбудовувана 575 м³/год
17 709 ₴
- В наявності
- Код: 93030151
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка телескопічна вбудовувана Globalo Agendero 60.2 чорного кольору. Ширина 60 см, глибина 28 см. Продуктивність 575 м³/год. Рівень шуму від 48 до 68 дБ, що забезпечує комфортну роботу. оснащена одним алюмінієвим жировим фільтром. Один світильник з енергоклассом A. Діаметр повітропроводу 15 см. Клас енергоефективності B. Клас ефективності поглинання забруднень D. Один електромотор. Код сертифікації 402012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність освітлення | 5 Вт |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 48 |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітроводу | 15 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергоефективності | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Код сертифікації | 402012 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна гучність | 68 |
| Максимальний рівень шуму | 68 |
| Матеріал фільтра | Алюмінієвий |
| Мінімальна гучність | 48 |
| Мoдель | AGENDERO 60.2 BLACK |
| Продуктивність витяжки | 575 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 709 ₴








