
Витяжка вбудована GLOBALO Senturo 60.3 White 60 см 525 м³/год
18 292 ₴
- В наявності
- Код: 93030158
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка вбудована GLOBALO Senturo 60.3 White призначена для вбудовування в кухонний шкаф. Ширина 59.6 см, продуктивність 525 м³/год. оснащена одним алюмінієвим жировим фільтром. Рівень шуму: мінімальний 48 дБ, максимальний 61 дБ. Глибина 29 см, висота до 35 см. Діаметр витяжного отвору 15 см. Має одну точку освітлення класу A. Клас енергоефективності по поглинанню забруднень B. Білий колір корпусу. Один двигун.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 59.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр витяжного отвору | 15 |
| Клас поглинання забруднень | B |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Код сертифікації | 737706 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість точок освітлення | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Мoдель | SENTURO 60.3 WHITE |
| Продуктивність витяжки | 525 |
| Тип | Вбудована |
| Рівень шуму максимальний | 61 |
| Рівень шуму мінімальний | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴







