
Витяжка декоративна GLOBALO Roxano 39.1 Inox 39 см 710 м³/год
74 563 ₴
- В наявності
- Код: 93030171
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка декоративна GLOBALO Roxano 39.1 Inox — настінна модель шириною 39 см висотою 81,7 см. Максимальна продуктивність 710 м³/год при мінімальному рівні шуму 49 дБ та максимальному 68 дБ. оснащена алюмінієвим жировим фільтром, одним мотором та двома джерелами освітлення класу A. Діаметр виходу повітря 15 см. Глибина 50 см. Клас енергоефективності B. Наявність датчика запаху — немає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 39 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Тип витяжки | Настінна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81.7 мм |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр виведення повітря | 15 |
| Клас енергоефективності витяжки | B |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації | E |
| Кількість джерел освітлення | 2 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 68 |
| Мoдель | Roxano 39.1 Inox |
| Продуктивність витяжки | 710 |
| Тип | Настінна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 563 ₴







