
Електрична духова шафа Electrolux EOF3H40X 72 л 2700 Вт
17 665 ₴
- В наявності
- Код: 93135087
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Electrolux SurroundCook 600 модель EOF3H40X з об'ємом 72 літра та потужністю 2700 Вт. Клас енергоспоживання A. оснащена функцією термоциркуляції для рівномірного приготування. Особливості: м'яке закривання дверцят (Soft Closing), функції Aqua Clean, Antifingerprint, Multilevel Cooking, Even Cooking, SurroundCook, EasyEntry. Внутрішнє покриття з емалі. Обладнана таймером та годинником. Має розширений діапазон температур. Управління механічними ручками. Розміри: ширина 59,4 см, висота 59,4 см, глибина 56,8 см. Напруга живлення 220-240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Функція СВЧ | Ні |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокада дитяча | Немає |
| Довжина: | 56.8 мм |
| Кількість функцій | 9 |
| Мoдель | EOF3H40X |
| Потужність | 2700 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Об'єм духової шафи | 72 |
| Термозонд | Немає |
| Терморециркуляція | Да |
| Технологія Soft Closing | Да |
| Функція Antifingerprint | Да |
| Функція Aqua Clean | Да |
| Функція EasyEntry | Да |
| Функция Even Cooking | Да |
| Функція Multilevel Cooking | Да |
| Функція SurroundCook | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 665 ₴










