
Шафа для підігріву посуду Samsung NL20T8100WK чорна 420 Вт
22 664 ₴
- В наявності
- Код: 93253426
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа для підігріву посуду Samsung NL20T8100WK призначена для вбудовування в кухонний гарнітур. Компактний пристрій з об'ємом 25 л і максимальною вантажопідйомністю 25 кг. оснащена керамічною нагрівальною пліткою та електронним управлінням. Діапазон температур 30-80°C дозволяє використовувати шафу для підігріву посуду, утримання тепла готових страв, розморожування продуктів та підйому тіста. Телескопічні напрямні забезпечують зручне та безпечне висування ящика. Передня панель виконана з чорного матового скла. Потужність 420 Вт. Розміри: ширина 59,5 см, висота 15 см, глибина 55,6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 55.6 мм |
| Діапазон температур | 30-80 |
| Максимальна вантажність | 25 |
| Матеріал фронту | Стекло |
| Мoдель | NL20T8100WK |
| Потужність | 420 |
| Об'єм | 25 л |
| Стан | Нове |
| Способ нагрева | Керамічна нагрівальна плита |
| Телескопічні напрямні | Да |
| Тип | Шафа для підігрівання посуду, що вбудовується |
| Керування | Електронне |
| Функція визування тіста | Да |
| Функція підігрівання посуду | Да |
| Функція підтримання тепла | Да |
| Функція розморожування | Да |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 664 ₴








