
Варильна поверхня газова Amica PGCD6111APFB STUDIO чорна 59 см
20 478 ₴
- В наявності
- Код: 93254409
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Amica PGCD6111APFB STUDIO призначена для вбудовування в кухонну меблі. Поверхня виконана зі загартованого скла чорного кольору. оснащена 4 газовими конфорками потужністю 1000 Вт, 1800 Вт, 1800 Вт і 2800 Вт. Один з палників є потрійним WOK-палником для приготування страв азіатської кухні. Варильна поверхня має функцію FlameControl з 9 рівнями регулювання потужності для точного підбору інтенсивності полум'я. оснащена електричним розпалюванням у покрутці. Снабжена стабільними чавунними решітками та функцією ExtraSpace для зручного розміщення посуду. Поверхня має захист від непередбачуваного виходу газу. Розміри: ширина 59 см, глибина 52 см, висота 10,5 см. Гарантія 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | ромб |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WOK палник | Да |
| Захист від непередбаченого виходу газу | Да |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Мoдель | PGCD6111APFB |
| Потужність конфорки 1 | 1000 |
| Потужність конфорки 2 | 1800 |
| Потужність конфорки 3 | 1800 |
| Потужність конфорки 4 | 2800 |
| Технологія поверхні | Гладке загартоване скло |
| Рівні регулювання FlameControl | 9 |
| Функція ExtraSpace | Да |
| Функція FlameControl | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 478 ₴



