
Газова варильна поверхня Concept PDV-7460bc чорна 4 палаління
11 978 ₴
- В наявності
- Код: 93393109
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова вбудована варильна поверхня Concept PDV-7460bc у чорному кольорі з чавунними конфорками. оснащена 4 газовими конфорками різної потужності: передня ліва 3,3 кВт, задні бічні по 1,75 кВт, передня права 1 кВт. Загальна максимальна теплова потужність 7,8 кВт. Управління механічне за допомогою поворотних ручок. Поверхня із загартованого скла. Розміри: ширина 600 мм, глибина 510 мм, висота 110 мм. Розміри для монтажу: 553x473 мм (виріз). Вага 13 кг. Працює на газі типу G (G20 - 20mbar). Напруга живлення 230 В, 50 Гц. Електрична потужність запалювання 2 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Глибина вирізного отвору | 473 |
| Діаметр задньої лівої конфорки | 160-180 |
| Діаметр задньої правої конфорки | 160-180 |
| Діаметр передньої лівої конфорки | 200-220 |
| Діаметр передньої правої конфорки | 120-160 |
| Максимальна теплова потужність | 7.8 |
| Мoдель | PDV-7460bc |
| Потужність запалювання | 2 |
| Напруга живлення | 230 |
| Теплова потужність задньої лівої конфорки | 1.75 |
| Теплова потужність задньої правої конфорки | 1.75 |
| Теплова потужність передньої лівої конфорки | 3.3 |
| Теплова потужність передньої правої конфорки | 1 |
| Тип газового під'єднання | G20 - 20mbar |
| Частота | 50 |
| Ширина вирізного отвору | 553 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 978 ₴

