
Газова варильна поверхня Amica PGCA9101APB чорна 86 см 5 палників
21 206 ₴
- В наявності
- Код: 93440827
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Amica PGCA9101APB призначена для вбудовування в кухонну меблі. Поверхня виконана із загартованого скла чорного кольору, що забезпечує легкість у догляді та сучасний дизайн. оснащена 5 газовими конфорками з різною потужністю: палник 1 потужністю 1000 Вт, палник 2 та 3 по 1750 Вт кожний, палник 4 потужністю 3000 Вт та палник 5 (палник WOK) потужністю 3500 Вт. Поверхня оснащена потрійним палником WOK, ідеальним для азійської кухні, та великим палником 3 кВт для приготування великих порцій. Усі конфорки оснащені електричним розпалюванням у покретлі - достатньо натиснути та повернути рукоятку для запуску. Присутня газ-контроль та захист від витоку газу. Рухти виконані з чавуну та оснащені спеціальною поротою поверхнею, що запобігає проковзуванню посуду. Ширина варильної поверхні 86 см, глибина 51 см, висота 10 см. Незалежна встановлення в стільницю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Защита от утечки газа | Да |
| Матеріал рухтів | Чавун |
| Мoдель | PGCA9101APB |
| Мощность палника 1 | 1000 |
| Мощность палника 2 | 1750 |
| Мощность палника 3 | 1750 |
| Мощность палника 4 | 3000 |
| Мощность палника 5 | 3500 |
| Палник WOK | Да |
| Основні атрибути | |
| Варіант установлення | Незалежний |
| Тип | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 206 ₴





