
Газова варильна поверхня Amica PGCA7101ApB чорна 5 конфорок
20 449 ₴
- В наявності
- Код: 93440861
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Amica PGCA7101ApB призначена для вбудовування в кухонні гарнітури. оснащена 5 газовими конфорками потужністю від 1000 до 3500 Вт. Одна конфорка є палником WOK з потрійною потужністю, ідеальною для азіатської кухні з рівномірним нагріванням по всій поверхні посуду. Робоча поверхня виконана із загартованого скла з гладкою структурою для легкого чищення. оснащена електричним займанням газу в ручці управління, що забезпечує зручне включення конфорок простим натисканням і поворотом. Міцні чавунні решітки запобігають ковзанню посуду і дозволяють вільно переміщувати каструлі. Має вбудований антивиливний захисний пристрій для безпеки. Розміри: ширина 70 см, глибина 51 см, висота 9,4 см. Тип встановлення: вбудована в стільницю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 94 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Мoдель | PGCA7101ApB |
| Мощность палника 1 | 1000 |
| Мощность палника 2 | 1750 |
| Мощность палника 3 | 1750 |
| Мощность палника 4 | 3000 |
| Мощность палника 5 | 3500 |
| Палник WOK | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 449 ₴





