
Духова шафа електрична Concept ETV7460ss чорна 70 л 3000 Вт
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 93450686
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Concept ETV7460ss серії SINFONIA з 9 функціями приготування. Об'єм 70 л, максимальна потужність 3000 Вт. оснащена верхнім нагрівачем потужністю 950 Вт, нижнім нагрівачем 1100 Вт, круговим задним нагрівачем 2100 Вт та грилем 2000 Вт. Габарити: ширина 59,5 см, висота 59,5 см, глибина 57,5 см. Внутрішні розміри камери: 330х480х430 мм. Вага нетто 32 кг. Напруга живлення 220-240 В, 50 Гц. Довжина кабелю живлення 1 м. Клас енергоефективності A. Колір чорний з елементами нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 |
| Внутрішня висота | 430 |
| Внутрішня глибина | 480 |
| Внутрішня ширина | 330 |
| Довжина: | 575 мм |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кількість функцій | 9 |
| Максимальна потужність | 3000 |
| Мoдель | ETV7460ss |
| Потужність верхньої грілки | 950 |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Потужність задньої кругової грілки | 2100 |
| Потужність нижньої грілки | 1100 |
| Напруга | 220-240 |
| Об'єм духової шафи | 70 |
| Серія | SINFONIA |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴

