
Варильна поверхня De Dietrich DPI7686WP індукційна 65 см біла
70 639 ₴
- В наявності
- Код: 93456540
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варильна поверхня De Dietrich DPI7686WP — індукційна вбудована плита з колекції Pure White. Ширина 65 см, біле кераміко-скляне покриття. оснащена 4 незалежними полями нагріву: 2 ліві поля з можливістю трансформації в зону нагріву horiZone розміром 40х23 см потужністю 5000 Вт, переднє праве поле 16 см з потужністю 2400 Вт, задне праве поле 23 см з потужністю 3700 Вт. Сенсорне керування, 20 рівнів потужності. Функції: Boil, Elapsed time, Recall, Clean lock, ICS, Switch. По 4 режими Booster і Timer на кожному полі. Автоматичне визначення посуду. Загальна потужність 7400 Вт. 10-точкова система захисту з індикатором залишкового тепла та головним вимикачем. Розміри: ширина 56 см, висота 6 см, глибина 49 см. Гарантія 4 роки на території Польщі без додаткових платежів і реєстрації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | DPI7686WP |
| Споживана потужність | 7400 |
| Уровни мощности | 20 |
| Функції | Boil, Elapsed time, Recall, Clean lock, ICS, Switch, Booster, Auto-detect |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 639 ₴



