
Кавомашина автоматична De Dietrich DKD7400A вбудована
140 467 ₴
- В наявності
- Код: 93456562
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована кавомашина De Dietrich DKD7400A з колекції ABSOLUTE BLACK. Компанія De Dietrich відома своїми інноваційними рішеннями в побутовій техніці, розробляючи перші електричні духові шафи (1977), піролітичні духові шафи (1982), індукційні плити (1984), пристрої для приготування на парі (1997) та сенсорні газові плити з програмуванням (2003). Кавомашина оснащена широким набором функцій для приготування різноманітних напоїв. Дозволяє готувати міцний еспресо та капучіно зі смачною молочною пінкою. Вбудований формат дозволяє інтегрувати техніку в кухонний гарнітур для сучасного виду. Доставка зі складу 5-10 днів. При покупці комплексної побутової техніки можливі варіанти комплектації. Рекомендується планувати кухонне обладнання заздалегідь та перевіряти наявність товару перед замовленням. Доставка по країні з попереднім повідомленням. Можливо фінансування покупки в розстрочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Dietrich |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Тиск | 15 |
| Мoдель | DKD7400A |
| Марка | De Dietrich |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 467 ₴


