
Духова шафа електрична Amica ED17319B RETRO антрацит 77 л 3600 Вт
24 180 ₴
- В наявності
- Код: 93486448
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Amica ED17319B RETRO у стилі ретро з антрацитовим кольором корпусу. Об'єм 77 літрів, потужність 3600 Вт, клас енергоспоживання A. оснащена 12 функціями приготування. Система BakingPro забезпечує рівномірне розподілення тепла та швидкий нагрів до 150°C за 3 хвилини. Внутрішнє покриття з емаллю EasyClean полегшує очищення. Терморециркуляція з вентилятором розподіляє повітря рівномірно по камері. Має верхнє галогенне освітлення для зручного спостереження за процесом приготування. Бічні драбинки забезпечують стабільність та зручність висування протирів. Знімна сушарня додатково покращує функціональність. Закрита верхня планка дверей запобігає потраплянню забруднень всередину. Легке розбирання двері завдяки спеціальним защіпкам. Розміри: 59,5 см ширина, 59,5 см висота, 57,5 см глибина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні дrabinки | Да |
| Верхнє галогенове освітлення | Да |
| Час нагрівання | 3 |
| Довжина: | 57.5 мм |
| Закрита верхня планка дверей | Да |
| Кількість функцій | 12 |
| Легкий демонтаж дверей | Да |
| Мoдель | ED17319B RETRO |
| Потужність | 3600 |
| Об'єм духової шафи | 77 |
| Система BakingPro | Да |
| Знімна сухарня | Да |
| Терморециркуляція | Да |
| Тип | Вбудована електрична духовка |
| Емаль EasyClean | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 180 ₴









