
Варильна поверхня Whirlpool WL B1160 BF індукційна 4 зони 7200 Вт
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 93496687
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня Whirlpool WL B1160 BF призначена для вбудовування в кухонний стіл. Має 4 зони нагрівання з потужністю: 1200 Вт (зона 1), 2100 Вт (зона 2), 1750 Вт (зона 3 та 4). Максимальна загальна потужність становить 7200 Вт. Керування сенсорне, розташоване спереду. оснащена функцією PowerBoost для всіх полів, системою PowerManagement для захисту домашної мережі, функцією FLEXI COOK для адаптації зони до розміру посуду. Має таймер з відключенням для кожного поля, сигнал звукового оповіщення про завершення роботи, захист від дітей. Поля гріючі розширювані. Глибина вбудовування 51 см, мінімальна товщина стільниці 12 мм. Напруга живлення 220-240 В. встановлення здійснюється за допомогою 4 пружинних затискачів. Країна виробництва - Італія. Кабель живлення поставляється без штепселя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Індукційна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ceramika HighSpeed | Немає |
| Вбудована техніка | Да |
| Витяжка вбудована | Немає |
| Дисплей енергоспоживання | Немає |
| Звуковий сигнал закінчення | Да |
| Кабель живлення | Без штепселя |
| Кількість зон нагрівання | 4 |
| Максимальна потужність | 7200 |
| Мінімальна товщина стільниці | 12 |
| Мoдель | WL B1160 BF |
| Потужність зони 1 | 1200 |
| Потужність зони 2 | 2100 |
| Потужність зони 3 | 1750 |
| Потужність зони 4 | 1750 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Розташування керування | Переднє |
| Розширювані поля | Да |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Країна виробника | Італія |
| Таймер для кожної зони | Да |
| Тип варильної поверхні | Індукційна |
| Тип кріплення | 4 |
| Уровни мощности Booster | 9 |
| Функція FLEXI COOK | Да |
| Функція PowerBoost | Да |
| Функція PowerManagement | Да |
| Функція QuickStart | Немає |
| Функція ReStart | Немає |
| Функція Stop&Go | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴










