
Варильна поверхня Whirlpool WL B4265 BF/IXL індукційна 4 зони 7200 Вт
31 531 ₴
- В наявності
- Код: 93496688
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня Whirlpool WL B4265 BF/IXL чорного кольору з 4 зонами нагріву. Максимальна потужність 7200 Вт. оснащена сенсорним управлінням, функцією PowerBoost для всіх полів, функцією PowerManagement для запобігання перевантаженню мережі. Розширювані зони готування FLEXI COOK дозволяють підстроїти розмір зони під посуд. Таймер з функцією вимикання для кожного поля, звуковий сигнал закінчення роботи, захист від дітей. Напруга живлення 220-240 В. Мінімальна товщина стільниці 12 мм. Легке встановлення за допомогою 4 пружинних затискачів. Потужність зон: 1200 Вт, 2100 Вт, 1750 Вт, 1750 Вт. Рівні потужності: Booster 9+. Розміри 65x51x5,4 см. Країна виробництва: Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Індукційна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PowerManagement | Да |
| Без кабелю з вилкою | Да |
| Вбудована витяжка | Немає |
| Випікання енергії | Немає |
| Керамика HighSpeed | Немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість рівнів потужності | Booster 9+ |
| Максимальна потужність | 7200 |
| Мінімальна товщина стільниці | 12 |
| Мoдель | WL B4265 BF/IXL |
| Потужність конфорки 1 | 1200 |
| Потужність конфорки 2 | 2100 |
| Потужність конфорки 3 | 1750 |
| Потужність конфорки 4 | 1750 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Розташування керування | Переднє |
| Розширені зони готування | Да |
| Спосіб встановлення | 4 |
| Країна виробництва | Італія |
| Таймер для кожної зони | Да |
| Тип варильної поверхні | Індукційна |
| Функція FLEXI COOK | Да |
| Функція PowerBoost | Да |
| Функція QuickStart | Немає |
| Функція ReStart | Немає |
| Функція Stop&Go | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 531 ₴









