
Духовка електрична Smeg SF9390X1
119 464 ₴
- В наявності
- Код: 93501585
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ЕЛЕКТРИЧНА ДУХОВКА SMEG SF9390X1 Сімейство продуктів Духовка Категорія 90 см Колір Нержавіюча сталь Очищення духовки Очищення парою Лінія дизайну Класика Спосіб випічки Конвекція Клас енергоефективності A+ ТИП Сімейство продуктів: Категорія: 90 см Спосіб випічки: Потужність: Електричний Код EAN: 8017709234614 Очищення духовки: ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ Колір: Оздоблення: Покриття, стійке до відбитків пальців Лінія дизайну: Матеріал: Тип нержавіючої сталі: Розчесаний Тип скла: Eclipse Стиль дверей: З двома горизонтальними лініями Руководство: Колір ручки: ПРОГРАМИ/ФУНКЦІЇ Кількість функцій випічки: 9 Автоматичні програми: 20 Функції випічки Верхнє та нижнє нагрівання Верхній і нижній нагрівач + циркуляція повітря Турбо ЕКО Гриль Гриль + циркуляція повітря Нижній нагрівач Нижній нагрівач + циркуляція повітря Інші функції Розморозити, вказавши час Розморожування за вагою Ростання тіста Шаббат Функції очищення КЕРУВАННЯ Дисплей: Так Керування: Ручки Кількість ручок: 2 Ручки: Колір ручки: Ефект нержавіючої сталі ОПЦІЇ Налаштування часу: Відкладений старт і вимкнення після випічки Таймер: Режим демонстрації: Швидке нагрівання: Замок безпеки: Інші функції: Збереження їжі теплою, екоосвітлення ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Тип відображення: LCD Налаштування температури: Електронний Мінімальна температура: 30 °C Максимальна температура: 280 °C Матеріал внутрішньої камери: Ever Clean Enamel Кількість рівнів випікання: 5 Тип рівнів духовки: Металеві напрямні Подвійний вентилятор: Кількість джерел освітлення: Тип освітлення: Галоген Потужність освітлення: 40 Вт Освітлення, коли двері відкриті: Відкривання дверей: Стандартний Тип дверей: Загартоване скло в дверях Просте розбирання дверей: Повністю засклена внутрішня поверхня дверей: Просте зняття внутрішнього скла дверей: Кількість скла в дверцятах духовки: 3 Захисний термостат: Система охолодження: Статичний Автоматичне відключення нагрівальних елементів при відкритті дверей: Потужність нижнього нагрівача: 1700 Вт Потужність верхнього нагрівача: 1200 Вт Потужність нагрівача гриля: Велика потужність гриля: 2900 Вт Потужність кільцевого нагрівача: 1550 Вт Потужність кільцевого нагрівача 2: ЕТИКЕТКА ЕФЕКТИВНОСТІ / ЕНЕРГІЇ Клас енергоефективності: Чиста ємність камери: 115 л Енергоспоживання в звичайному режимі: 4,86 МДж Споживання енергії при стандартному завантаженні в традиційному режимі (кВт-год/цикл) - головна піч: 1,35 кВт/год Споживання енергії при примусовій конвекції: 3,02 МДж Споживання енергії при стандартному завантаженні з увімкненим вентилятором (кВт-год/цикл) - головна піч: 0,84 кВт/год ЕЛЕКТРИЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ Напруга: 220-240 В Потужність підключення (Вт): 3100 Вт Частота (Гц): 50/60 Гц Довжина шнура живлення (см): 115 см ЛОГІСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ Розміри виробу (мм): 595x896x571 Вага нетто: 48 600 кг Вага брутто (кг): 57 900 кг ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ _x000D_ Телескопічні напрямні SMEG GTP_x000D_ починаючи з 224,00_x000D_ злотих _x000D_ Телескопічні напрямні SMEG GTT_x000D_ починаючи з 299,00_x000D_ злотих _x000D_ Камінь для піци SMEG PPR9_x000D_ починаючи з 899,00_x000D_ злотих
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Глибина | 57.1 мм |
| Ширина | 89.6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3100 |
| Внутрішня частина духовки | Emalia łatwoczyszcząca |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 115 |
| Код сертифікації | 190754 |
| Кількість функцій духовки | 9 |
| Конвекційна циркуляція повітря | Да |
| Контроль | Pokrętła |
| Мoдель | SF9390X1 |
| Марка | Smeg |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Відобразити | Да |
| Передний | Nowoczesne |
| Руководства | Drabinkowe |
| Тип | Elektryczny |
| Прибирання | Parowe |
| Функції | Rozmrażanie, Termoobieg, Opóźniony start, Podtrzymywanie ciepła, Programy automatyczne, Szybkie nagrzewanie, Automatyczne wyłączenie, Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz elektroniczny, Sygnał dźwiękowy zakończenia pieczenia |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 464 ₴




