
Електрична варильна поверхня SMEG SI4642D індукційна 60 см
49 255 ₴
- В наявності
- Код: 93501602
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня SMEG SI4642D шириною 60 см призначена для вбудовування в кухонний блат. Поверхня виконана із загартованого керамічного скла чорного кольору з прямою кромкою. оснащена 4 індукційними зонами нагріву з діаметрами 21, 16, 21 та 16 см (передня ліва, задня ліва, задня права, передня права). Управління - сенсорне, компактне (Compact Slider) з 9 рівнями потужності. Максимальна споживана потужність 7400 Вт при підключенні 220-240 В однофазного або 380-415 В трифазного живлення. Частота 50/60 Гц. Наявність функцій: автоматичне відключення, таймер, пауза, звуковий сигнал закінчення готування, індикатор часу, опція зниженого споживання потужності (2400-7400 Вт), блокування безпеки, функція утримання температури страви, швидкий вибір рівня потужності, автоматичне виявлення посуду (мінімум 7 см), захист від перегріву, індикатор залишкового тепла, запобігання випадковому включенню. Стандартне вирізання в стільницю 478-482x555-560 мм. Вага нетто 6.6 кг, з упаковкою 10.6 кг. Поставляється з кабелем живлення довжиною 120 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 |
| Діаметр 1 зони | 21 |
| Діаметр 2 зони | 16 |
| Діаметр 3 зони | 21 |
| Діаметр 4 зони | 16 |
| Лінія дизайну | Universale |
| Матеріал поверхні | Керамічне скло |
| Мoдель | SI4642D |
| Потужність 1 зони | 2300 |
| Потужність 2 зони | 1850 |
| Потужність 3 зони | 2300 |
| Потужність 4 зони | 1850 |
| Потужність бустера 1 зони | 3000 |
| Потужність бустера 2 зони | 2100 |
| Потужність бустера 3 зони | 3000 |
| Потужність бустера 4 зони | 2100 |
| Напруга живлення | 220-240 В / 380-415 В |
| Споживана потужність | 7400 |
| Уровни мощности | 9 |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 255 ₴





