
Office Style Шафа біурова Standard надставка права 60x60x75 см Calvados Normand
11 387 ₴
- В наявності
- Код: 154671694
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка для офісної шафи Standard права розміром 60x60x75 см у кольорі Calvados Normand. Практичне та зручне рішення, спеціально розроблене для офісів та громадських місць. Конструкція призначена для максимального використання простору офісних шаф. Надставка виготовлена з високоякісної ламінованої плити, що гарантує міцність та естетичний вигляд. оснащена однією надійною полицею, захищеною від висування, що забезпечує безпечне та організоване зберігання документів та предметів. Оптимально відрегульовані відстані між полицями дозволяють зручно та ефективно зберігати швидкозшивачі. Закрита конструкція забезпечує приватність та захищає предмети, що зберігаються, від пилу та зовнішніх факторів. Функція архівування документів стає ще більш практичною та функціональною. рішення для тих, хто цінує порядок та естетику на робочому місці. Габарити: довжина 60 см, глибина 60 см, висота 75 см. Верхній венець - 2,8 см. Корпус - 1,8 см. Фасади - ламіновані 1,8 см. Полиці - ламіновані 1,8 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Довжина: | 60 мм |
| Кількість полиць | 1 |
| Конструкція | Закрита |
| Мoдель | Standard Надставка Пряма |
| Матеріал корпусу | Ламінована плита |
| Матеріал полиць | Ламінована плита |
| Матеріал фасадів | Ламінована плита |
| Призначення | Зберігання документів |
| Стан | Нове |
| Тип | Надставка для шафи |
| Товщина верхнього вінця | 2.8 |
| Товщина корпусу | 1.8 |
| Товщина полиць | 1.8 |
| Товщина фасадів | 1.8 |
| Колір | Calvados Normand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 387 ₴


