
Office Style Офісна шафа Standard Надставка 60x60x75 см Calvados Normand
7 814 ₴
- В наявності
- Код: 154684197
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісна шафа Standard Надставка від виробника Office Style. Представляє собою компактне рішення для організації робочого простору. Розміри: ширина 60 см, глибина 60 см, висота 75 см. Колір: Calvados Normand. Надставка призначена для встановлення на базову меблі та ефективного використання вертикального простору в офісі. Підходить для зберігання документів, папок та інших офісних приналежностей.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Мoдель | Standard Надставка |
| Стан | Нове |
| Тип | Офісна шафа |
| Колір | Calvados Normand |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 814 ₴


