
Office Style Шафа офісна Standard 80x38,5x77,6 см, Calvados Normand, 2 ряди
7 561 ₴
- В наявності
- Код: 154684268
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа офісна Standard від виробника Office Style призначена для організації документів та предметів в офісі або домашній робочій зоні (home office). Компактний дизайн з відкритою конструкцією забезпечує швидкий доступ до необхідних предметів. Виготовлена з високоякісної ламінованої плити. Розміри: 80 см (довжина) x 38,5 см (глибина) x 77,6 см (висота). Конструкція включає 2 ряди для розміщення документів. Верхній карниз товщиною 2,8 см, корпус товщиною 1,8 см. Полиці плитові із захистом від висування, забезпечуючи безпечне зберігання. Задня стінка з плити HDF товщиною 0,3 см. Фасад відсутній (відкрита конструкція). Відстані між полицями адаптовані під висоту файлів та папок для зручного зберігання та розділення документів. Потребує збирання. Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 77.6 мм |
| Глибина | 38.5 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист полиць | Від висування |
| Кількість рядів | 2 |
| Мoдель | Standard |
| Матеріал задньої стінки | Плита HDF |
| Матеріал корпусу | Ламінована плита |
| Тип | Шафа офісна |
| Тип полиць | Плітові |
| Товщина верхнього карниза | 2.8 |
| Товщина задньої стінки | 0.3 |
| Товщина корпусу | 1.8 |
| Вимагає збирання | Да |
| Фасад | Немає |
| Колір | Calvados Normand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 561 ₴



