
Office Style Шафа офісна Standard висока 80х38,5х183,5 см Calvados Normand
12 776 ₴
- В наявності
- Код: 154975209
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа офісна Standard висока призначена для зберігання документів та різних предметів в офісі, домашньому офісі або закладах громадського користування. Корпус виготовлений з висококвалітної ламінованої плити. Шафа оснащена чотирма міцними полицями, спеціально спроектованими для запобігання випадковому висуванню. Відстані між полицями оптимально підібрані під стандартну висоту папок-розділювачів для зручної сортування та зберігання документів. Розміри: довжина 80 см, глибина 38,5 см, висота 183,5 см. Верхня фаска товщиною 2,8 см. Конструкція забезпечує надійність та довговічність в повсякденному використанні. рішення для організації робочого простору з великою вмістимістю.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 183.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38.5 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Кількість полиць | 4 |
| Мoдель | Standard Високий |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Особливість | 5 рядов документов |
| Застосування | Офис/Home Office |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа офісна |
| Товщина верхньої фаски | 2.8 |
| Колір | Calvados Normand |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 776 ₴



