
Office Style Шафа офісна Standard висока 80x38,5x218 см Calvados Normand
17 112 ₴
- В наявності
- Код: 154975214
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа офісна Standard від Office Style — функціональне рішення для зберігання документів в офісі, домашньому офісі або місцях громадського користування. Шафа виготовлена з високоякісної ламінованої плити, що забезпечує не тільки міцність, але й естетичний вигляд. Ламінована плита є матеріалом, стійким до пошкоджень, що дозволяє меблям добре працювати при інтенсивному використанні без втрати привабливості. Елегантний колір Calvados Normand надає шафі теплий, природний характер, роблячи її ідеальним доповненням будь-якого офісу, як сучасного, так і класичного. Розміри: ширина 80 см, глибина 38,5 см, висота 218 см. Шафа оснащена п'ятьма міцними полицями з ламінованої плити товщиною 1,8 см, які дозволяють зручно зберігати різні документи. Конструкція оптимально адаптована до висоти стандартних органайзерів, що полегшує організацію та забезпечує легкий доступ до матеріалів, що зберігаються. Максимальне використання офісного простору завдяки вражаючим розмірам і значній місткості.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 218 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38.5 мм |
| Кількість полиць | 5 |
| Мoдель | Standard |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа офісна |
| Товщина полиць | 1.8 |
| Колір | Calvados Normand |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 112 ₴


