
Office Style Шафа біурова Standard Ліва 60x38,5x183,5 см Calvados Normand
16 741 ₴
- В наявності
- Код: 154975296
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа офісна Standard Ліва від Office Style призначена для організації та зберігання документів в офісах, домашніх кабінетах та громадських просторах. Виготовлена з високоякісної ламінованої плити, що забезпечує міцність та довговічність. оснащена чотирма надійними полицями, які захищені від випадкового висування, а відстані між ними підібрані під висоту папок-реєстраторів для зручної організації документів. Розміри: 60 х 38,5 х 183,5 см (ширина х глибина х висота). Напіввідкрита конструкція надає легкості та повітряності приміщенню, при цьому забезпечуючи легкий доступ до предметів що зберігаються. Колір Calvados Normand. Мінімалістичний дизайн добре вписується в сучасний інтер'єр та підкреслює його стильність.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 183.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38.5 мм |
| Захист полиць | Захист від випадкового висування |
| Кількість полиць | 4 |
| Конструкція | Напіввідкрита |
| Мoдель | Standard Лівий |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Призначення | Зберігання документів, офісне використання |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа офісна |
| Колір | Calvados Normand |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 741 ₴



