
Office Style Шафа офісна Standard Замикаюча Ліва 60x38,5x183,5 см Calvados Normand
18 445 ₴
- В наявності
- Код: 154975542
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа офісна Standard призначена для зберігання документів та файлів в офісах та державних установах. Виконана з високоміцної ламінованої плити з лівим розташуванням дверей. Корпус: ламінована плита 1,8 см. Верхній карниз: ламінована плита 2,8 см. Передні двері: ламінована плита 1,8 см. Задня стінка: плита HDF 0,3 см. Шафа оснащена чотирма міцними полицями з ламінованої плити (1,8 см), які захищені від випадкового висування. Відстані між полицями розраховані під стандартну висоту папок-розділювачів. Місткість: 5 рядів документів. Ручки: закруглені модель U1 з відстанню 12,8 см. Замок: патентований. Петлі: металічні з кутом розкриття 110°. Основа: вирівнювальна опора-цулька. Колір: Calvados Normand (світло-коричневий). Розміри ширина/глибина/висота: 60 x 38,5 x 183,5 см. Вимагає складання. Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручок | Заокруглені U1 |
| Двері розташування | Ліве |
| Місткість | 5 рядов документов |
| Замок | Патентований |
| Захист полиць | Захищені від випадкового висування |
| Кількість полиць | 4 |
| Мoдель | Standard |
| Матеріал верхнього карниза | Ламінована плита |
| Матеріал задньої стінки | Плита HDF |
| Матеріал корпусу | Ламінована плита |
| Материал передних дверей | Ламінована плита |
| Матеріал полиць | Ламінована плита |
| Монтаж | Потрібне складання |
| Призначення | Для біро, шафа для документів |
| Основа | Вирівнювальна опора-гулька |
| Петли | Металеві |
| Відстань між ручками | 12.8 |
| Тип | Шафа офісна |
| Тип дверей | двостулкові |
| Товщина верхнього карниза | 2.8 |
| Товщина задньої стінки | 0.3 |
| Товщина корпусу | 1.8 |
| Толщина передних дверей | 1.8 |
| Товщина полиць | 1.8 |
| Кут розкриття петель | 110 |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 183.5 мм |
| Глибина | 38.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 445 ₴


