
Office Style Шафа офісна Standard Замикаєма 80x38,5x183,5 см Calvados Normand
19 926 ₴
- В наявності
- Код: 154975555
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа офісна Standard замикаєма від виробника Office Style. Призначена для організації робочого простору та зберігання документів та предметів в офісі. Розміри: ширина 80 см, глибина 38,5 см, висота 183,5 см. Колір: Calvados Normand. Компактна модель для використання в офісних приміщеннях, навчальних класах та домашніх кабінетах.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 183.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38.5 мм |
| Мoдель | Standard |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафа офісна |
| Тип дверей | Закривні |
| Колір | Calvados Normand |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 926 ₴


