
Прасувальна система Ulsonix Parownica Ubra 2000 в 2,97 L (Usx-St1)
142 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 113229494
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Відпарювач для одягу - 2000 Вт - 2,97 л Найважливіші функції продукту Технічні характеристики Швидко та легко видаліть зморшки за допомогою відпарювача для одягу Ulsonix Потужний відпарювач для тривалого використання Вміст вантажу Фотографії продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ULSONIX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 2000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 1.65 |
| Місткість резервуара для води | 2800 ml |
| Мoдель | USX-ST1 |
| Марка | Ulsonix |
| Виробництво пари | 36 g/min |
| Тип | Stojące |
| Функції | Prasowanie w pionie |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴

