
Крісло-ушак Halmar Tyrion зелений 11816_134228
12 189 ₴
- В наявності
- Код: 113825088
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Halmar Крісло Uszak Tyrion Velvet Темно-зелений. Крісло - це надзвичайно важливий елемент оформлення інтер'єру, який поєднує функціональність з естетикою. Правильно підібрана модель може стати ключовим акцентом у кожному приміщенні, вносячи в нього затишок та індивідуальний характер. Крісло uszak Tyrion Velvet у кольорі темно-зеленому - це меблі, які безумовно привернуть увагу. Його елегантний дизайн та висока якість виконання роблять його ідеальним вибором для вітальні, офісу або спальні. Варто звернути увагу на такі аспекти, як матеріал оббивки, розміри чи додаткові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 91 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг кг |
| Матеріал | Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Крісла-вушанки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина сидіння | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 189 ₴



