
Будка для курей Kerbl з вигулом 181x65x118 см
28 868 ₴
- В наявності
- Код: 151792794
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будка для курей Kerbl с Wybiegiem являє собою курник із вбудованим вольєром (вигулом). Виріб призначений для утримання курей на присадибній ділянці. Розміри конструкції: 181x65x118 см. Курник забезпечує захист птиці від хижаків та несприятливих погодних умов, при цьому дозволяючи курам перебувати на свіжому повітрі завдяки вбудованому вигулу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 181 мм |
| Мoдель | Domek Dla Kur Z Wybiegiem |
| Наявність вигулу | Да |
| Тип | Будиночок для курей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 868 ₴



