
Подавач Graef Mini Slice 1050 для ломтерізки чорний 115x145x200 мм
4 771 ₴
- В наявності
- Код: 152123661
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подавальний механізм Mini Slice 1050 (модель 1051) — інноваційна насадка для ломтерізок марки Graef. Пристрій призначений для безпечного, зручного та швидкого нарізання невеликих харчових продуктів, таких як овочі, фрукти та навіть ковбаса, на ломтики однакової товщини. Приспосіблення монтується на каретку ломтерізки замість прижимної пластини. Виготовлено з чорного гігієнічного та міцного пластику. Нарізаний продукт подається через отвір приспосіблення під дією сили тяжіння, а нержавіюче лезо дискової пилки рівномірно нарізає тонкі ломтики без залишків та ризику травм. Завдяки використанню Mini Slice отримуються ломтики однакової товщини, що особливо важливо при сушінні нарізаних продуктів та поліпшує естетику готових страв. Сумісна зі всіма ломтерізками Graef, крім моделей UNA 90 та UNA 98. Розміри: довжина 115 мм, ширина 145 мм, висота 200 мм. Діаметр отвору подавання: 50 мм. Вага: 0.12 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 14.5 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 11.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12 |
| Діаметр отвору подавання | 5 |
| Довжина: | 11.5 мм |
| Мoдель | Mini Slice 1051 |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для ламтерізок |
| Сумісність | Всі ламтерізки Graef, крім UNA 90 і UNA 98 |
| Тип | Підіймальний механізм для ламтерізування |
| Тип леза | Неіржавка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 771 ₴


